Bytové dekorace srovnání ceny

Ambiance Kočky a akvárko samolepky

Ambiance Kočky a akvárko samolepky

Kočičky rádi objevují nové věci a rádi si hrají. Dovolte i vašim dětem prožít veselá dobrodružství s kočičkami. Dekorační samolepky jsou vhodné na rovné zdi, nábytek nebo dveře. Snadná a rychlá aplikace – žádná barva, žádné nářadí, žádná lepící pasta. Prostě jen sloupnete zadní stranu a samolepku přitisknete k jakémukoli hladkému povrchu. Při jejím případném odstraňování se nemusíte bát poškození povrchu.

Anděl Přerov Vyškrabávací obrázek pes 30x21,5 cm

Anděl Přerov Vyškrabávací obrázek pes 30x21,5 cm

Vyškrabávací obrázky se zlatým podkladem Balení obsahuje: Balení obsahuje předtištěný obrázek, cvičný arch a rydlo.   Návod: Odstraňte krycí fólii. Přiloženým rydlem seškrábejte předtištěný obrázek.   Rozměr: 30x21,5cm Cena: za 1 kus. Vyškrabávací obrázek s modrým podkladem - pes, kočka, krokodýl nebo medvěd

Rentex Svíčka kvádr valentýn s přívěskem vůně lásky

Rentex Svíčka kvádr valentýn s přívěskem vůně lásky

Parafínová vonná svíčka s kovovým přívěskem, lze použít jako přívěsek na krk. Rozměry: 45x45x110mm Váha: 200g Průměrná doba hoření: 30 h Vůně: vůně lásky Barva: červená Balení: celofán+ lýko

Shopnisi Samolepka na auto chlapeček

Shopnisi Samolepka na auto chlapeček

Samolepka na auto chlapeček Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Jedinečná, originální samolepka zkrášlí vaše auto a navíc jej učiní bezpečnějším, protože řidiči jedoucí za vámi ihned zpozorní. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po nalepení na podklad (zeď, sklo, auto,...), je jejím pozadím právě onen podklad. U větších, či složitějších, motivů se motiv přelepí přenosovou fólií pro snadnější aplikaci.Vyřezání samolepky a odstranění přebytečné fólie zabere určitý čas, proto není možné ji ihned po »

Anděl Přerov Samolepky na zeď 3D motýlci z tvrdého papíru

Anděl Přerov Samolepky na zeď 3D motýlci z tvrdého papíru

Pokojová dekorace. Velikost archu: 49x29cm Vhodná na stěny, dveře, také okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! Úžasná rychlá proměna obývacího nebo dětského pokoje, kuchyně, ložnice, chodby, koupelny apod. Snadná aplikace. Cena za kus. Samolepky na zeď 3D motýlci z tvrdého papíru

Rentex Svíčka bílá paní jarní žlutá

Rentex Svíčka bílá paní jarní žlutá

Parafínová vonná svíčka, ruční výroba. Rozměry: 80x40x230mm Váha: 440g Průměrná doba hoření: 50h Vůně: citrón Barva: žlutá Balení: celofán + lýko

Anděl Přerov Room Decor Delfíni mozaika

Anděl Přerov Room Decor Delfíni mozaika

Samolepky na zeď mozaika DELFÍNI 31x30 použijte na zrcadlo,kachličky, vanu nebo jinou hladkou plochu. Dekorace je voděodolná a lze opakovaně použít. Rozměr dekorace 31x30 cm.

Anděl Přerov Okenní fólie Zvon, Kometa, Anděl, Stromek set

Anděl Přerov Okenní fólie Zvon, Kometa, Anděl, Stromek set

Vánoční dekorační okenní fólie jemná zvon, kometa, anděl, stromek. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 42x30cm. Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.   Ukázka detailu okenní fólie:

Anděl Přerov Samolepka Room Decor FIALOVÁ VÍLA

Anděl Přerov Samolepka Room Decor FIALOVÁ VÍLA

Pokojová dekorace fialová víla. Vhodná na stěny, dveře, také okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy!Úžasná rychlá proměna obývacího nebo dětského pokoje, kuchyně, ložnice, chodby, koupelny apod.Snadná aplikace.

Papstar Wooden Stars vánoční dekorace

Papstar Wooden Stars vánoční dekorace

PAPSTAR Dekorativní vánoční hvězdičky dřevěné 14 ks, zlaté/krémové Set 14 ks vánoční dekorace zlatá/krémová Wooden Stars, značka Papstar. Sada 14 ks dekoračních hvězdiček. Barva: krémová/zlatá Rozměr: 15 x 10 x 1 cm Materiál: dřevo

Anděl Přerov Okenní fólie podzimní set

Anděl Přerov Okenní fólie podzimní set

Dekorační okenní fólie. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 30x20cm. Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní dekorace:

Anděl Přerov Listela MOŘE

Anděl Přerov Listela MOŘE

Pokojová samolepicí dekorace - LISTELA MOŘE 3ks. Rozměr jednoho archu: 40,7x15,2 cm Balení obsahuje 3 archy.   Cena za tři archy. Samolepka na zeď - Listela, 48 x 15, 50 cm, 3 ks - moře.

Anděl Přerov Okenní fólie rohová květinová 4 motivy

Anděl Přerov Okenní fólie rohová květinová 4 motivy

Okenní fólie rohová květinová 4 motivy SET Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 37x26cm. Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní dekorace:

Okenní fólie rohová květinová s kopretinou 37x26cm

Shopnisi Samolepka na sprchový kout Bubliny

Shopnisi Samolepka na sprchový kout Bubliny

Tuto samolepku vyrábíme pro vás na zakázku. Samolepka obsahuje 20 kusů kruhů o různých velikostech. Můžete vybírat z několika rozměrů, které si navolíte v roletce.

Anděl Přerov Samolepky na zeď auta

Anděl Přerov Samolepky na zeď auta

Samolepky na zeď s auta s glitry 34x21cm Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! Samolepky na zeď auta Rozměr: 34x21cm Cena za kus.

Shopnisi Samolepka na auto Německý ovčák

Shopnisi Samolepka na auto Německý ovčák

Nápis na auto - Německý ovčák Barva: vyberte v roletce Rozměr: cca 15 x9,5 cm Pokud si budete přát změny v  rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Jedinečná, originální samolepka zkrášlí vaše auto a navíc jej učiní bezpečnějším, protože řidiči jedoucí za vámi ihned zpozorní. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po nalepení na podklad (zeď, sklo, auto,...), je jejím pozadím právě onen podklad. U větších, či složitějších, motivů se motiv přelepí přenosovou fólií pro snadnější aplikaci.Vyřezání »

Mamiee Samolepky pro kluky

Mamiee Samolepky pro kluky

Set šedých samolepek pro kluky + dárek samolepka Dítě v autě Světle šedé provedení je vynikající jak do dětského pokoje, tak také do manželovy dílny či pracovny nebo jiného pokoje, kde si schovává své oblečení, ať už je pracovní či nikoliv. Díky tomuto decentnímu barevnému provedení máte zaručenou vysokou nadčasovost vybavení dětského pokoje a zároveň vedete svého syna k ohromné samostatnosti. Se samolepkami do klučičího pokoje prokazujete svému synovi velkou službu, jelikož ho vedete k samostatnosti, bez které se v pozdějším životě jednoduše neobejde. Při návrhu samolepek jsme mysleli opravdu na všechno, takže do menších »

Shopnisi Nápis na stěnu Simon Marteau citát

Shopnisi Nápis na stěnu Simon Marteau citát

Nápis na stěnu - Simon Marteau citát Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát změny v textu či rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Housedecor Kulaté vločky červené samolepky

Housedecor Kulaté vločky červené samolepky

Nádherné samolepky na sklo s unikátními vánočními motivy. Dekorace je vhodná na zrcadlo i okno. Drží se elektrostatickou silou a díky tomu není za potřebí lepidla. Samolepky jsou oboustranné, tzn. že motivy jsou tištěny tak, aby byly viditelné z obou stran. Samolepky lze používat opakovaně. Nejenže zútulní a rozzáří váš domov, ale především potěší vaše dětičky, které vám s aplikací dekorace nadšeně pomohou. Rozměry: 60x40 cm

EVK Jiřiny obraz 3 díly

EVK Jiřiny obraz 3 díly

Trídílný obraz s motivem Jiřin. 100% kvalita tisku, odolný povrch bez nutnosti chránit sklem. Prodává se včetně dřevěných rámů. Rozměry: 3x - 30 x 30 cm


1 2 3 4 5 6 730 31 32

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bytové dekorace - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bytové dekorace - slevy, akce a výprodej značkového zboží.