Bytové dekorace srovnání ceny

Tine K Home Svícen Facet Fig 14 cm

Tine K Home Svícen Facet Fig 14 cm

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Tine K Home Svícen Facet Fig 14 cm, červená barva, sklo. Teplo mihotajícího se světla svíčky umístěné v tomto nádherném skleněném svícnu od Tine K Home, Vám pomůže zrelaxovat se po náročném pracovním dni, ale také při romantické večeři ve dvou. Svícen je z temně hnědočerveného kouřového silnějšího průhledného skla s plastickým vroubkovaným vzorem. Bude vhodný jak pro čajovou svíčku, tak třeba pro květinové či jiné dekorace. Výška 14 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Madam Stoltz Svícen Live

Madam Stoltz Svícen Live

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Svícen Live, bílá barva. Krásný svícen z bílého neglazurovaného porcelánu s nápisem uvnitř svícnu "žít, smát se, milovat" , který ve světle svíčky krásně prosvítá. Výška 9 cm, průměr 5-9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Okenní fólie Měsíc s čepicí bílá

Anděl Přerov Okenní fólie Měsíc s čepicí bílá

Vánoční dekorační okenní fólie bílá bez lepidla. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr archu: 23 x 20 cm. Cena za jeden kus.  Ukázka detailu okenní fólie:

Green Gate Svícen Nova gold

Green Gate Svícen Nova gold

+ kód ONADNES2017 na -20 % | GREEN GATE Svícen Nova gold, bílá barva, zlatá barva, keramika. Malý keramický svícínek se zlatými hvězdičkami pěkně doplní každou vánoční výzdobu. Je z nové zimní kolekce dánské značky Green Gate ve vzoru Nova gold. V adventním čase není takových krásných svícínků nikdy dost! Průměr 5,5 cm, výška 4,5 cm, pro svíčku o průměru 2 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Madam Stoltz Svícen s flitry Bronze

Madam Stoltz Svícen s flitry Bronze

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Svícen s flitry Bronze, hnědá barva, sklo. Nádherný skleněný svícen po celém obvodu zdobený flitry v bronzové barvě bude úžasnou dekorací s nádechem elegance. Vytvořte si romantickou atmosféru, nadcházející dlouhé večery jsou pro to jako stvořené. Je určený pro čajovou svíčku. Výška 8 cm, průměr 6,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Okenní fólie Vločky, hvězdy se stříbrnými glitry set

Anděl Přerov Okenní fólie Vločky, hvězdy se stříbrnými glitry set

Transparentní dekorační fólie na sklo pruhy - vločky, hvězdy se stříbrnými glitry. Skvělý dekorativní prvek pro vaše okno. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 64x15cm Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní fólie:

Madam Stoltz Svícen Black dots/gold

Madam Stoltz Svícen Black dots/gold

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Svícen Black dots/gold, černá barva, bílá barva, kov. Klasická záležitost ve svěží moderní podobě. Černé skvrny na bílém základě proměňují svícen v atraktivní dekoraci, která bude krásně ladit s ostatními černobílými doplňky. Zajímavým prvkem na kovovém svícnu je pak vnitřek se zlatou úpravou, díky které bude zapálená svíčka vyzařovat příjemně teplé světlo. Vznikne tak zajímavá kombinace elegantní krásy a útulné atmosféry. Průměr 8 cm, výška 9 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Okenní fólie s nafouklým efektem a duhovými glitry bílá

Anděl Přerov Okenní fólie s nafouklým efektem a duhovými glitry bílá

Vánoční dekorační okenní fólie bílá s nafouklým efektem a duhovými glitry set. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 42x30cm. Cena za celý set (4 archy).   Ukázka detailu okenní fólie:

Anděl Přerov Okenní fólie se stříbrnými glitry modrá set

Anděl Přerov Okenní fólie se stříbrnými glitry modrá set

Vánoční dekorační okenní fólie modrá se stříbrnými glitry - SET. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 42x30cm Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní fólie:

Madam Stoltz Porcelánový svícínek Feather

Madam Stoltz Porcelánový svícínek Feather

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Porcelánový svícínek Feather, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Teplo mihotajícího se světla svíčky umístěné v tomto nádherném porcelánovém svícínku Vám pomůže zarelaxovat po náročném pracovním dni, ale také při romantické večeří ve dvou. Rozměr svícnu je na výšku 8 cm, průměr 6,2 cm a je vhodný pro čajovou svíčku. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Svíčka 20 cm

Bloomingville Svíčka 20 cm

Bloomingville Svíčka Dusty plum 20 cm, růžová barva, fialová barva, šedá barva, vosk. Vysoká tlustá svíčka z parafinu ve světlé šedo-fialové barvě se bude skvěle hodit k výrobě netradičních adventních svícnů - stačí ji jen doplnit o nálepku či ozdobu s číslem a je to! A nebo si ji zapalte samotnou pouze na tácku při večeři - vždyť plamen svíčky navodí příjemnou romantickou atmosféru při jakékoliv příležitosti! Svíčka je bez parfemace. Výška 20 cm, průměr 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz! Bloomingville Svíčka Light Grey 20 cm, šedá barva. Zapalte si tuto svíčku při slavnostní večeři nebo jiné významné události a »

Green Gate Kovový svícen Aluminium

Green Gate Kovový svícen Aluminium

+ kód ONADNES2017 na -20 % | GREEN GATE Kovový svícen Aluminium black, černá barva, kov. Vytvořte si doma útulnou atmosféru s plápolajícím plamenem svíčky. Svíčku můžete usadit do kovového svícnu na vysokém podstavci, který svým vzhledem připomíná svícny ze středověkých zámků a hradů. Černé provedení se bude díky své barevné neutralitě hodit do jakéhokoliv interiéru, tvarem výborně zapadne do bytů ve vintage stylu. Vhodný pro svíčky o průměru 2 cm. Výška svícnu 26 cm, nejširší průměr 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Hübsch Kovový svícen Grey round

Hübsch Kovový svícen Grey round

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Hübsch Kovový svícen Grey round, šedá barva, kov. Svíčky dokáží vytvořit pěknou atmosféru, obzvlášť pokud je můžete umístit do stylového svícínku. Tento svícen v moderních pravidelných liniích se bude hodit do jakékoliv místnosti. Neutrální a elegantní šedá barva se dobře kombinuje a geometricky navržená konstrukce doplní téměř všechny styly interiérů. Rozměry: průměr 21 cm, výška 8 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Madam Stoltz Dřevěný svícen Natur 15 cm

Madam Stoltz Dřevěný svícen Natur 15 cm

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Dřevěný svícen Natur 15 cm, béžová barva, dřevo. Při světle svíček se odpočinek a romantika znásobuje. Klasické svícny na dlouhé svíce navodí skutečně krásnou atmosféru v každém bytě. Svícen z přírodního nelakovaného dřeva pro milovníky tradičníh materiálů. Pro svíčku o průměru 2 cm. Výška 15 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Madam Stoltz Svícínek Brown stars

Madam Stoltz Svícínek Brown stars

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Svícínek Brown stars, hnědá barva, sklo. Malý skleněný svícínek v bronzově-hnědé barvě s hvězdičkami, které při světle svíčky krásně prosvítají a dotvářejí tak romantickou atmosféru. Určeno pro čajovou svíčku. Výška 6,5 cm, průměr 5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Tine K Home Svícen Facet glass 15 cm

Tine K Home Svícen Facet glass 15 cm

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Tine K Home Svícen Facet glass Dark purple 15 cm, fialová barva, sklo. Udělejte si krásný večer při hořící svíčce. Zaručujeme, že Vám nic nevytvoří lepší atmosféru, než nádherný svícen od Tine K Home. Svícen je z tmavě fialového silnějšího průhledného skla s plastickým vroubkovaným vzorem. Bude vhodný jak pro čajovou svíčku, tak třeba pro květinové či jiné dekorace. Výška 15 cm, průměr 9-5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Tine K Home Svícen Facet glass 10 cm

Tine K Home Svícen Facet glass 10 cm

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Tine K Home Svícen Facet glass Dusty rose 10 cm, růžová barva, sklo. Elegantní svícen od Tine K Home vytvoří magickou atmosféru během jídla nebo příjemného posezení se sklenkou vína ve dvou. Je ze skla v jemném růžovém nádechu s plastickým vroubkovaným vzorem. Vnitřní strana je z části zrcadlového efektu, tudíž se plamínek svíčky bude nádherně odrážet. Je vhodný jak pro čajovou svíčku, tak třeba i pro květinové či jiné dekorace. Výška 10 cm, průměr 3 - 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Rowell C37 Číslice 37 mm

Rowell C37 Číslice 37 mm ""4""

Čísla na dveře, logoprinty - 3D samolepky, výška číslic 37mm…

Rowell L300 značka 300 km/hod

Rowell L300 značka 300 km/hod

Logoprint, velmi kvalitní, plastická samolepka…

Rowell NO Informace

Rowell NO Informace

Logoprint, velmi kvalitní, plastická samolepka…


1 2 3 4 5 6 7112 113 114

Srovnání cen Bytové dekorace - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bytové dekorace - slevy, akce a výprodej značkového zboží.