Bytové dekorace srovnání ceny

Xdecor Modrá vlna

Xdecor Modrá vlna

Rozměr: 160 x 40 cm (40x40, 40x40, 40x40, 40x40) Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Xdecor Žluto zelený střed

Xdecor Žluto zelený střed

Rozměr 120 x 50 cm Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Shopnisi Zebra ve čtverci

Shopnisi Zebra ve čtverci

Samolepící dekorace nejen na zeď. Barva: vyberte v roletce Pokud si budete přát změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po »

Bloomingville Skleněný svícen Dot Blue

Bloomingville Skleněný svícen Dot Blue

+ kód DOPRAVAFREE2017 na dopravu zdarma | Bloomingville Skleněný svícen Dot Blue, modrá barva, sklo. Svícen v nádherné temně modré barvě dodá i obyčejnému večeru magický nádech. Mohutný svícen s drobnými tečkami uvnitř skla vám po vložení zapálené svíčky vytvoří příjemnou uvolněnou atmosféru - a je jedno, jestli to bude v létě na terase, nebo v zimě doma za oknem. Skvěle ale vypadá už sám o sobě a tak bude krásnou dekorací i bez plápolajícího plamene svíčky. Výška 10 cm, průměr 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Shopnisi Samolepka na zeď Čínský drak

Shopnisi Samolepka na zeď Čínský drak

Samolepící dekorace nejen na zeď. Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Clayre & Eef 2115W

Clayre & Eef 2115W

Fotorámeček s motýlky

Clayre & Eef 6Y2442

Clayre & Eef 6Y2442

Plechová retro cedule

Twigo Vánoční ozdoba ptáček

Twigo Vánoční ozdoba ptáček

Sněhově bílá proutěná sýkorka. Odvěký symbol pravdy a radosti. Slušet jí to bude na stromku, ve vánočních větvích i v jarních oknech.

Proutěný šedý ptáček zkrášlí každé zákoutí.

Xdecor Žena na starém autě 1

Xdecor Žena na starém autě 1

Rozměr 70 x 55 cm (50x15 70x25 50x15) Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Xdecor Floreo květina

Xdecor Floreo květina

Rozměr: 22 x 21 cm Vnitřní čtverec na vypínač má rozměr 5cm, lze ho odstřihnutím upravit na váš rozměr vypínače. V nabídce najdete nejrůznější design, který se hodí jak do domácnosti, tak i třeba do kanceláře. V případě zájmu vám samolepku můžeme vyrobit přímo na míru.

Rowell NO Šatna páni

Rowell NO Šatna páni

Logoprint, velmi kvalitní, plastická samolepka…

Xdecor Slunné hory 2

Xdecor Slunné hory 2

Rozměr 75 x 25 cm (25x25 25x25 25x25)Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Xdecor Hrášek

Xdecor Hrášek

Samolepka na zeď rozzáří celou vaši místnost. V nabídce najdete nejrůznější design, který se hodí jak do domácnosti, tak i třeba do kanceláře. V případě zájmu vám samolepku můžeme vyrobit přímo na míru.

vidaXL 241574

vidaXL 241574

Tato sada 5 panelů s tiskem na plátně se stane ústředním bodem vašeho obývacího pokoje, jídelny, ložnice apod. Tato sada tisků na plátně je vyrobená z vysoce kvalitního plátna, a je tak voděodolná, a tím pádem se i snadno čistí. Díky potisku s motivem třešňového květu má tato sada romantický charakter. Tento obraz na plátně se dá snadno zavěsit – není nutné dodatečné rámování.

Shopnisi Samolepka na zeď Začni každý den

Shopnisi Samolepka na zeď Začni každý den

Nápis na stěnu - Začni každý den Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát změny v textu či rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Shopnisi Samolepka na zeď Klavír

Shopnisi Samolepka na zeď Klavír

Samolepící dekorace Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru »

Shopnisi Samolepka na auto Holčička a chlapeček

Shopnisi Samolepka na auto Holčička a chlapeček

Samolepka na auto Holčička a chlapeček Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Jedinečná, originální samolepka zkrášlí vaše auto a navíc jej učiní bezpečnějším, protože řidiči jedoucí za vámi ihned zpozorní. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po nalepení na podklad (zeď, sklo, auto,...), je jejím pozadím právě onen podklad. U větších, či složitějších, motivů se motiv přelepí přenosovou fólií pro snadnější aplikaci.Vyřezání samolepky a odstranění přebytečné fólie zabere určitý čas, proto není možné »

Clayre & Eef 2768

Clayre & Eef 2768

Kovový fotorámeček zdobený květy

Clayre & Eef 6Y1676

Clayre & Eef 6Y1676

Plechová retro cedule s nápisem Hot Coffee

Twigo Vánoční stromeček březový 101 cm

Twigo Vánoční stromeček březový 101 cm

Březový stromeček je velmi stylovou dekorací pro vaše sváteční dny.


1 2 328 29 30 31 32 33 34133 134 135

Srovnání cen Bytové dekorace - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bytové dekorace - slevy, akce a výprodej značkového zboží.