Bytové dekorace srovnání ceny

Meadows Dárková kolekce svíček

Meadows Dárková kolekce svíček

Exluzivní dárková kolekce šesti luxusních vonných svíček v mini balení, obsahuje všechny nádherné vůně této jedinečné české značky: Mystic Cashmere, Rose Desire, Ambrosia Allure, Libertine Spirit, Shadow Dance a Opulent Mahogany. Jedinečné české svíčky jsou balené v nádherném ručně foukaném skle ze starobylé české sklárny s unikátní strukturou, jež při zapálení svíčky propouští magické světlo. Po vyhoření svíčky se s touto krásnou mini skleničkou nemusíte loučit, úžasně v ní bude zářit i čajová svíčka. Vysoká kvalita hoření svíčky je dána knoty z přírodní egyptské bavlny, které nezanechávají černé úlomky na vosku. Při »

HM STUDIO Samolepka Santa Claus II

HM STUDIO Samolepka Santa Claus II

Samolepka Santa Claus II - HM STUDIO 47SSCT-102A    3+

Shopnisi Samolepka na zeď Nezbedné kočky

Shopnisi Samolepka na zeď Nezbedné kočky

Samolepící dekorace nejen na zeď Nezbedné kočky. Barva: vyberte v roletce Rozměr setu: navolte v roletce (set 5ti koček v různých velikostech) Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. »

Anděl Přerov Okenní fólie malovaný podzim sovy,veverky,lišky

Anděl Přerov Okenní fólie malovaný podzim sovy,veverky,lišky

Okenní fólie malovaný podzim, sovy, veverkym lišky set. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 37x26cm Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní dekorace:

Anděl Přerov Okenní fólie Strašidla haloween s glitrem set

Anděl Přerov Okenní fólie Strašidla haloween s glitrem set

Dekorační okenní fólie. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 42x30cm. Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní dekorace:

Anděl Přerov Room Deco Motorky

Anděl Přerov Room Deco Motorky

Pokojová dekorace Motorky. Rozměr: 43x25cm POSLEDNÍ KUS. Samolepky na zeď formule, 43 x 25 cm.

Bloomingville Porcelánový svícen na čajovou svíčku

Bloomingville Porcelánový svícen na čajovou svíčku

Bloomingville Porcelánový svícen na čajovou svíčku Rose&Gold Menší. Nic nevyčaruje kouzelně útulnou atmosféru tak jako měkké světlo svíčky. Vyzdobte svůj interiér s tímto růžovým svícínkem se zlatým geometrickým vzorkem, který doladí váš noční stolek, komodu v obývacím pokoji nebo jídelní stůl při večerním relaxu se sklenkou vína. Větší svícínek můžete alternativně využít i jako kalíšek na líčící štětce, tužky na stole nebo jako malou vázičku...třeba na květ růže. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Hübsch skleněný svícen Crystal

Hübsch skleněný svícen Crystal

Hübsch Nízký skleněný svícen Crystal. Čirý skleněný svícen od dánské značky Hübsch udělá i z všedního stolování tu nejelegantnější záležitost. Masivní svícen je díky svým ostrým geometrickým tvarům přímo ztělesněním čistého severského stylu. S ním se budete na večeři při svíčkách těšit o to víc! Svícen je určen na svíčku o průměru 2,2 cm. Tip: Zkuste svícínek použít jako těžítko na dokumenty či ubrousky! Výška 6 cm, průměr 6 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Shopnisi Samolepka na zeď Pejsek štěně

Shopnisi Samolepka na zeď Pejsek štěně

Samolepící dekorace Pejsek - štěně Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Ambiance Sluneční soustava samolepky

Ambiance Sluneční soustava samolepky

Toužíte po oživení dětského pokojíčku vašich ratolestí? Pokud ano, tato jedinečná barevná samolepka s motivem Sluneční soustavy bude tím pravým. Samolepku lze umístit na zeď i na větší nábytek. Fantazii se meze nekladou! Snadná a rychlá aplikace – žádná barva, žádné nářadí, žádná lepící pasta. Prostě jen sloupnete zadní stranu a samolepku přitisknete k jakémukoli hladkému povrchu. Při jejím případném odstraňování se nemusíte bát poškození povrchu Rozměry: 70x50 cm Průměr Slunce: 30 cm Dekorativní samolepka do interiéru, snadná a rychlá apikace, umístění je jen na vaší fantazii, perfektně drží a ze je i snadno odstranit, »

IB LAURSEN Betonový svícen Star/Heart Concrete Hvězdička

IB LAURSEN Betonový svícen Star/Heart Concrete Hvězdička

IB LAURSEN Betonový svícen Star/Heart Concrete Hvězdička. Vyzdobte si interiér nejnovějšími trendy! Beton se stal hitem sezóny a nyní si můžete zpříjemnit dlouhé zimní večery u plamínku svíčky, kterou umístíte do betonového svícínku od Ib Laursen. Betonový svícen je tvarově vhodný na čajovou svíčku. Industriální vzhled svícnu doplňuje kontrastní přírodní jutový provázek. Jeho charakter dotváří lehká tvarová nepřesnost a patina na jeho povrchu. Můžete vybírat ze dvou variant: Hvězdička Srdíčko za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Room Decor pavouci

Anděl Přerov Room Decor pavouci

Samolepka Room Decor pavouci, 69x32cm Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! NÁVOD: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Cena za kus.

Meadows Luxusní vonná svíčka Ambrosia Allure Mini

Meadows Luxusní vonná svíčka Ambrosia Allure Mini

Meadows Luxusní vonná svíčka Ambrosia Allure Mini. Okamžité osvěžení ovocnou vůní černého rybízu, sladkých šťavnatých hroznů s jemným dotykem listů mandarinky povzbudí všechny vaše smysly. Božský zážitek, kterému neodoláte! Jedinečné české svíčky jsou balené v nádherném ručně foukaném skle ze starobylé české sklárny s unikátní strukturou, jež při zapálení svíčky propouští magické světlo. Po vyhoření svíčky se s touto krásnou mini skleničkou nemusíte loučit, úžasně v ní bude zářit i čajová svíčka. Vysoká kvalita hoření svíčky je dána knoty z přírodní egyptské bavlny, které nezanechávají černé úlomky na vosku. Při výrobě je »

Bloomingville Porcelánový svícen Laced

Bloomingville Porcelánový svícen Laced

Bloomingville Porcelánový svícen Laced. Svícen z neglazovaného bílého porcelánu s nádhernými prořezy je určený pro čajovou svíčku, která vám svým mihotavým plamínkem vytvoří doma nebo venku příjemnou a romantickou atmosféru. Křehká krása tohoto svícnu potěší každou romantickou duši. Výška 8 cm, průměr 7,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Room Decor černá víla sedící

Anděl Přerov Room Decor černá víla sedící

Pokojová dekorace černá víla sedící. Vhodná na stěny, dveře, také okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy!Úžasná rychlá proměna obývacího nebo dětského pokoje, kuchyně, ložnice, chodby, koupelny apod.Snadná aplikace.

House Doctor Skleněný svícen Broken

House Doctor Skleněný svícen Broken

House Doctor Skleněný svícen Broken. Vykouzlete si tu pravou domácí pohodu u krbu se sklenkou vína a plamenem plápolající svíčky. Skleněný svícen od House Doctor dodá tomuto okamžiku jedinečnou atmosféru. Je totiž složený z dvou vrstev - klasického hladkého skla uvnitř a z vnější strany je pokrytý malými kvádrovitými sklíčky, které svícnu propůjčují "polámaný" vzhled. Díky tomu plamen svíčky bude působit naprosto úžasně. Pro romantické večery je tento svícínek jako stvořený. Malá sklíčka působí neuspořádaným dojmem, je na nich patrná patina a svícnu tak dodávají antik vzhled. Průměr 10 cm, výška 10 cm za skvělé ceny na »

Shopnisi Samolepka na zeď Popínavá květina

Shopnisi Samolepka na zeď Popínavá květina

Samolepící dekorace Popínavá květina Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Tine K Home Svícen Facet glass 15 cm

Tine K Home Svícen Facet glass 15 cm

Tine K Home Svícen Facet glass Dark purple 15 cm. Udělejte si krásný večer při hořící svíčce. Zaručujeme, že Vám nic nevytvoří lepší atmosféru, než nádherný svícen od Tine K Home. Svícen je z tmavě fialového silnějšího průhledného skla s plastickým vroubkovaným vzorem. Bude vhodný jak pro čajovou svíčku, tak třeba pro květinové či jiné dekorace. Výška 15 cm, průměr 9-5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Shopnisi Samolepka na zeď Slon

Shopnisi Samolepka na zeď Slon

Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po »

G21 Classic Style

G21 Classic Style

Samolepící hodiny G21 Samolepící hodiny Classic Style Nové, kvalitní a velmi moderní nástěnné samolepící hodiny G21 jsou určeny pro všechny typy hladkých povrchů jako jsou stěny, dveře, okna, skříně, atd. Hodiny mají velmi tichý chod, a proto Vás nebudou rušit ani ve spánku. Designové hodiny jsou praktické a stanou se ozdobou vašeho interiéru. K instalaci je přiložena šablona díky níž zvládnete instalaci úplně sami. Materiál: pěna & plast Velikost číslic: 9.3 cm Průměr hodin max.: 60 cm Napájení: 1x baterie: AA (1,5 V) - není součástí balení! Praktická dekorace pro váš interiér.Samolepící hodiny G21 Classic Style lze »


1 2 327 28 29 30 31 32 3342 43 44

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bytové dekorace - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bytové dekorace - slevy, akce a výprodej značkového zboží.