Bytové dekorace srovnání ceny

Xdecor Země

Xdecor Země

Rozměr 105 x 70 cm (50x35 70x35 50x35) Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Panier des Sens Vonná svíčka červený tymián

Panier des Sens Vonná svíčka červený tymián

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Panier des Sens Vonná svíčka Panier des Sens - červený tymián, červená barva, sklo. Vonná svíčka ve skle od francouzské značky Panier des Sens obsahuje vzácný esenciální olej z červeného tymiánu. Tato báječná kořeněná vůně vás povzbudí a probudí vaše smysly. Svíčka zkrátka vytvoří jedinečnou atmosféru, díky které si budete připadat jako na vysluněné chaloupce obklopené přírodou. Svíčky značky Panier des Sens jsou vyrobeny z vysoce kvalitních vosků. Knot je ze 100% bavlny. Doba hoření je cca 45 hodin. Hmotnost 180 g. Výška svíčky 9 cm, průměr 7,5 cm. za skvělé ceny na »

Shopnisi Samolepka na zeď Žena fitness

Shopnisi Samolepka na zeď Žena fitness

Samolepící dekorace Žena fitness Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Clayre & Eef 2607W

Clayre & Eef 2607W

Dřevěný fotorámeček s patinou

No Name DAGM501

No Name DAGM501

Skleněný svícen 

Xdecor Pestíky lilie

Xdecor Pestíky lilie

Rozměr 75 x 50 cm (40x25 50x25 40x25) Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Xdecor Šipky

Xdecor Šipky

1. barva = 1. šipka 2. barva = 2. šipka 3. barva = 3. šipkaSamolepka na zeď rozzáří celou vaši místnost. V nabídce najdete nejrůznější design, který se hodí jak do domácnosti, tak i třeba do kanceláře. V případě zájmu vám samolepku můžeme vyrobit přímo na míru.

Rowell LCZE 110 znak CZ 110 mm

Rowell LCZE 110 znak CZ 110 mm

logoprinty, velmi kvalitní, poloplastické, ohebné nálepkya, materiál pryskyřice s ochranou proti UV záření, velikost a tvar - ovál 110x68mm. Určeno pro nalepení např. na automobil… Je důležité je lepit na očištěnou, odmaštěnou a suchou hladkou plochu!                             Poloplastická samolepka ohebná, určeno pro interiér i exteriér, na auta.

Xdecor Modrá vlna

Xdecor Modrá vlna

Rozměr: 160 x 40 cm (40x40, 40x40, 40x40, 40x40) Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Xdecor Žluto zelený střed

Xdecor Žluto zelený střed

Rozměr 120 x 50 cm Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Shopnisi Zebra ve čtverci

Shopnisi Zebra ve čtverci

Samolepící dekorace nejen na zeď. Barva: vyberte v roletce Pokud si budete přát změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po »

Bloomingville Skleněný svícen Dot Blue

Bloomingville Skleněný svícen Dot Blue

+ kód DOPRAVAFREE2017 na dopravu zdarma | Bloomingville Skleněný svícen Dot Blue, modrá barva, sklo. Svícen v nádherné temně modré barvě dodá i obyčejnému večeru magický nádech. Mohutný svícen s drobnými tečkami uvnitř skla vám po vložení zapálené svíčky vytvoří příjemnou uvolněnou atmosféru - a je jedno, jestli to bude v létě na terase, nebo v zimě doma za oknem. Skvěle ale vypadá už sám o sobě a tak bude krásnou dekorací i bez plápolajícího plamene svíčky. Výška 10 cm, průměr 10 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Shopnisi Samolepka na zeď Čínský drak

Shopnisi Samolepka na zeď Čínský drak

Samolepící dekorace nejen na zeď. Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Clayre & Eef 2115W

Clayre & Eef 2115W

Fotorámeček s motýlky

Twigo Vánoční ozdoba ptáček

Twigo Vánoční ozdoba ptáček

Sněhově bílá proutěná sýkorka. Odvěký symbol pravdy a radosti. Slušet jí to bude na stromku, ve vánočních větvích i v jarních oknech.

Proutěný šedý ptáček zkrášlí každé zákoutí.

Xdecor Žena na starém autě 1

Xdecor Žena na starém autě 1

Rozměr 70 x 55 cm (50x15 70x25 50x15) Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Xdecor Floreo květina

Xdecor Floreo květina

Rozměr: 22 x 21 cm Vnitřní čtverec na vypínač má rozměr 5cm, lze ho odstřihnutím upravit na váš rozměr vypínače. V nabídce najdete nejrůznější design, který se hodí jak do domácnosti, tak i třeba do kanceláře. V případě zájmu vám samolepku můžeme vyrobit přímo na míru.

Rowell NO Šatna páni

Rowell NO Šatna páni

logoprinty, velmi kvalitní, poloplastické, ohebné nálepky, materiál pryskyřice s ochranou proti UV záření, velikost 73x73mm. Tisk na zlatém podkladu. Určeno pro označení místností, dveří, daných prostorů…. Je důležité je lepit na očištěnou, odmaštěnou a suchou hladkou plochu!                           Poloplastická 3D samolepka, ohebná, s ochranou pryskyřicí. Určeno pro interiér i exteriér.

Xdecor Slunné hory 2

Xdecor Slunné hory 2

Rozměr 75 x 25 cm (25x25 25x25 25x25)Obrazy tiskneme ve vysoké kvalitě na malířské plátno Canvas. Plátno je natažené na rám z dřevovláknité modifikované desky a tím na stěně vytváří unikátní 3D efekt.V případě zájmu vám obraz můžeme vyrobit přímo na míru.

Xdecor Hrášek

Xdecor Hrášek

Samolepka na zeď rozzáří celou vaši místnost. V nabídce najdete nejrůznější design, který se hodí jak do domácnosti, tak i třeba do kanceláře. V případě zájmu vám samolepku můžeme vyrobit přímo na míru.


1 2 327 28 29 30 31 32 33139 140 141

Srovnání cen Bytové dekorace - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bytové dekorace - slevy, akce a výprodej značkového zboží.