Bytové dekorace srovnání ceny

Green Gate Svícínek Nova

Green Gate Svícínek Nova

+ kód ONADNES2017 na -20 % | GREEN GATE Svícínek Nova gold, bílá barva, zlatá barva, keramika. Malý keramický svícínek se zlatými hvězdičkami pěkně doplní každou vánoční výzdobu. Je z nové zimní kolekce dánské značky Green Gate ve vzoru Nova gold. V adventním čase není takových krásných svícínků nikdy dost! Výška 7 cm, průměr 4,5 cm, pro svíčku o průměru 2 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Madam Stoltz Skleněný svícínek se zlatými korálky

Madam Stoltz Skleněný svícínek se zlatými korálky

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Skleněný svícínek se zlatými korálky, zlatá barva, sklo, plast. Korálky nemusí být nutně jen na vašich špercích. Madam Stoltz ve své nové kolekci představila skleněný svícínek, který je celý posetý drobnými zlatými korálky s výraznou kouřovou patinou. Svícínek s nádechem luxusu a elegance vám zpříjemní chvíle při relaxaci. Umístěte ho na komodu v ložnici nebo na konferenční stolek v obýváku a oddejte se příjemnému odpočinku u plamínku svíčky. Každý kus je originál. Jedná se o ručně vyráběný produkt, proto se mohou lehce lišit od obrázku. Průměr 8,5 cm, výška 8 cm za skvělé ceny na »

Tine K Home Skleněný svícínek Paper Star Varianta B

Tine K Home Skleněný svícínek Paper Star Varianta B

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Tine K Home Skleněný svícínek Paper Star Varianta B, růžová barva, čirá barva, sklo. Skleněný svícínek na jednu čajovou svíčku je z vnější strany obalen papírem s geometrickou růžovou hvězdou ve třech variantách, pomocí kterého vám svícen vykouzlí tu pravou atmosféru večerní pohody. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Okenní fólie rohová zamrzlá s duhovými glitry

Anděl Přerov Okenní fólie rohová zamrzlá s duhovými glitry

Okenní fólie bez lepidla rohová zamrzlá s duhovými glitry - hvězdičky a vločky - 42 x 30 cm - 1 kus Vytvoří Vám kouzelnou atmosféru domova. Fólie neobsahuje lepidlo, jednoduše elektrostaticky přilne na čistém okně, zrcadle apod. Snadno se sloupne a dá se přemístit.  Vánoce patří k nejkrásnějším obdobím v roce. Obchody signalizují pomocí vánočních dekorací příchod svátků velmi brzy. Všude, kde se ohlédneme, můžeme spatřit vánoční ozdoby a vánoční dekorace, které souvisí s Vánocemi a dodávají tu správnou atmosféru.  Vánoční dekorace jsou rozmanité Vánoční dekorace jsou tady od toho, aby zpříjemňovaly, zútulňovaly naše »

Hübsch Svícen Bloomster Květina

Hübsch Svícen Bloomster Květina

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Hübsch Svícen Bloomster Zelený čtyřlístek, červená barva, modrá barva, zelená barva, porcelán. Nádherný porcelánový svícínek s potiskem květiny v různých barvách, který i bez zapálené svíčky bude krásným romantickým doplňkem. Postavte si jej na poličku, komodu nebo noční stolek a uvidíte, jak tato křehká krása vždy potěší vaše oko. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Fólie okenní rampouchy 60x22 cm

Anděl Přerov Fólie okenní rampouchy 60x22 cm

Okenní fólie bez lepidla rampouchy - 60 x 22 cm - 1 kus Vytvoří Vám kouzelnou atmosféru domova. Fólie neobsahuje lepidlo, jednoduše elektrostaticky přilne na čistém okně, zrcadle apod. Snadno se sloupne a dá se přemístit.  Vánoce patří k nejkrásnějším obdobím v roce. Obchody signalizují pomocí vánočních dekorací příchod svátků velmi brzy. Všude, kde se ohlédneme, můžeme spatřit vánoční ozdoby a vánoční dekorace, které souvisí s Vánocemi a dodávají tu správnou atmosféru.  Vánoční dekorace jsou rozmanité Vánoční dekorace jsou tady od toho, aby zpříjemňovaly, zútulňovaly naše příbytky a domovy, odkazovaly ke křesťanským »

Madam Stoltz Závěsný svícen Star

Madam Stoltz Závěsný svícen Star

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Závěsný svícen Star, měděná barva, kov. Díváte se na hvězdu předvánočního interiéru. Svícen skrytý v mosazné hvězdě s antik úpravou totiž rozzáří každý dům i byt. Stačí ho jen zavěsit na to správné místo, odkud bude šířit krásnou sváteční atmosféru. S ní to ale zdaleka nekončí. Nadčasový půvab závěsného svícnu vám totiž bude dělat radost i po Vánocích. Rozměr 26 x 27 cm, šířka 7 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Tine K Home Skleněný svícen Smoke

Tine K Home Skleněný svícen Smoke

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Tine K Home Skleněný svícen Smoke, šedá barva, sklo. Svícen ze skla zbarveného do kouřově šedé barvy s vroubkovaným povrchem, který při zapálení svíčky vytváří krásné odlesky. Určeno pro čajové svíčky. Vytvořte si doma nebo na terase romantickou atmosféru a užijte si večeři při svíčkách. Výška 10 cm, průměr 5-8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Tine K Home Vonná svíčka Fig Tine K

Tine K Home Vonná svíčka Fig Tine K

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Tine K Home Vonná svíčka Fig Tine K - menší, čirá barva, sklo. Luxusní svíčka ve skle s jemnou vůní zralých fíků. Výška 6,5 cm, průměr 4,5 cm. Doba hoření cca 14 hod. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Xdecor Pravidla naší rodiny

Xdecor Pravidla naší rodiny

Nádherný citát na zeď rozzáří celou vaši místnost. V nabídce najdete nejrůznější design, který se hodí jak do domácnosti, tak i třeba do kanceláře. V případě zájmu vám samolepku můžeme vyrobit přímo na míru.

Anděl Přerov Samolepky na zeď 3D víly

Anděl Přerov Samolepky na zeď 3D víly

Samolepky na zeď - 3D víly - 49 x 29 cm - 1 kus Snadné použití. Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy. Návod: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Pokojová dekorace. Velikost archu: 49x29cm Vhodná na stěny, dveře, také okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! Úžasná rychlá proměna obývacího nebo dětského pokoje, kuchyně, ložnice, chodby, koupelny apod. Snadná aplikace. Cena za kus.

Anděl Přerov Samolepky na zeď svítící ve tmě sovy

Anděl Přerov Samolepky na zeď svítící ve tmě sovy

Samolepky na zeď - sovy svítící ve tmě - 38 x 31 cm - 1 kus Snadné použití. Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy. Výrobek není hračka, obsahuje malé části. Ukládejte výrobek i obal mimo dosah dětí. Návod: opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Pokojová dekorace. Velikost archu: 38x31cm Vhodná na stěny, dveře, také okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! Úžasná rychlá proměna obývacího nebo dětského pokoje, kuchyně, ložnice, chodby, koupelny apod. Snadná aplikace. Cena za kus.

Anděl Přerov Svítící samolepka kometa a hvězdičky s glitry svítící ve tmě

Anděl Přerov Svítící samolepka kometa a hvězdičky s glitry svítící ve tmě

Svítící samolepka na zeď - kometa a hvězdičky s glitry svítící ve tmě Rozměr: 31x 29cm Cena za kus.

Me to You Magnet You are a Star

Me to You Magnet You are a Star

Tento speciální magnet ve formátu 65 x 65 mm s jedinečným motivem medvídka Me to You a 3D žlutou hvězdou skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovný magnet poslouží jako pěkný dárek za dobrou cenu pro Vaše blízké přátele.Délka: 64 mmŠířka: 68 mmVýška: 10 mmVáha: 16 g

Madam Stoltz Svícen Copper mirror 12 cm

Madam Stoltz Svícen Copper mirror 12 cm

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Svícen Copper mirror 12 cm, měděná barva, kov. Nádherný svícen ve tvaru hvězdy v měděné barvě a se skleněnou výplní, se kterým dodáte výzdobě ten správný severský styl. Je určen pro svíčku o průměru 2 cm. Rozměry: 12 x 12 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Anděl Přerov Samolepka Room Decor berušky z tvrdého papíru s glitrem

Anděl Přerov Samolepka Room Decor berušky z tvrdého papíru s glitrem

Samolepky na zeď - berušky s glitrem  - z tvrdého papíru - 39 x 30 cm - 1 kus Snadné použití. Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy. Ukládejte výrobek i obal mimo dosah dětí, hrozí nebezpečí udušení. Neumísťujte v blízkosti tepelných zdrojů. Návod: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Samolepící dekorace s glitry Berušky, 39x30cm

Meadows Luxusní vonná svíčka Mystic Cashmere Mini

Meadows Luxusní vonná svíčka Mystic Cashmere Mini

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MEADOWS Luxusní vonná svíčka Mystic Cashmere Mini, bílá barva, sklo. Zahalte se do měkkého kašmírového plédu a vychutnejte si dokonalou kombinaci teplé skořice a muškátového oříšku s jemným akcentem černého bezu, jež vám otevře dveře do tajemného orientu. Jedinečné české svíčky jsou balené v nádherném ručně foukaném skle ze starobylé české sklárny s unikátní strukturou, jež při zapálení svíčky propouští magické světlo. Po vyhoření svíčky se s touto krásnou mini skleničkou nemusíte loučit, úžasně v ní bude zářit i čajová svíčka. Vysoká kvalita hoření svíčky je dána knoty z přírodní egyptské »

Anděl Přerov Fólie okenní andílci ve věnečku

Anděl Přerov Fólie okenní andílci ve věnečku

Okenní fólie bez lepidla Andílci ve věnečku - otočený pravá červený - 33,5 x 30 cm - 1 kus Vytvoří Vám kouzelnou atmosféru domova. Fólie neobsahuje lepidlo, jednoduše elektrostaticky přilne na čistém okně, zrcadle apod. Snadno se sloupne a dá se přemístit.  Vánoce patří k nejkrásnějším obdobím v roce. Obchody signalizují pomocí vánočních dekorací příchod svátků velmi brzy. Všude, kde se ohlédneme, můžeme spatřit vánoční ozdoby a vánoční dekorace, které souvisí s Vánocemi a dodávají tu správnou atmosféru.  Vánoční dekorace jsou rozmanité Vánoční dekorace jsou tady od toho, aby zpříjemňovaly, zútulňovaly naše příbytky a »

Madam Stoltz Skleněný svícen

Madam Stoltz Skleněný svícen

+ kód ONADNES2017 na -20 % | MADAM STOLTZ Skleněný svícen Mat brown, hnědá barva, sklo. Světlo svíčky je vždy krásné a uklidňující a dovede v momentě navodit romantickou atmosféru. Vytvořte si příjemný večer s tímto svícínkem na čajovou svíčku. Vnější stěna je matně hnědá a do prostoru bude nádherně prosvítat kytičkový vzor z vnitřní stěny svícnu. Rozměry: průměr 5,5 - 7,5 cm, výška 7,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Bloomingville Keramický svícen Candle Sticks

Bloomingville Keramický svícen Candle Sticks

+ kód ONADNES2017 na -20 % | Bloomingville Keramický svícen Candle Sticks Světle modrá, modrá barva, krémová barva, keramika. Žádná slavnostní večeře se neobjede bez světla svíček. Vyšperkujte svou sváteční tabuli originálními keramickými svícny v kombinaci bílé a modré či stříbrné barvy, které budou nejkrásněji vypadat doplněné o dlouhé bílé svíčky. Svícny můžete i jen tak naaranžovat na okenní parapet a útulnou atmosféru si užívat kdykoliv padne tma. za skvělé ceny na Bellarose.cz!


1 2 3 4 5 6112 113 114

Srovnání cen Bytové dekorace - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bytové dekorace - slevy, akce a výprodej značkového zboží.