Bytové dekorace srovnání ceny

EVK bílé květy obraz 4 díly

EVK bílé květy obraz 4 díly

Čtyřdílný obraz s motivem květin. 100% kvalita tisku, odolný povrch bez nutnosti chránit sklem. Obraz má velmi moderní dřevěné rámy v hnědé barvě o šířce pouhých dvou milimetrů díky kterým vypadají obrazy velmi moderně. Rozměry jednotlivých částí: 1. 40 x 20 cm 2. 65 x 30 cm 3. 65 x 30 cm 4. 40 x 20 cm

EVK kameny obraz

EVK kameny obraz

Trídílný obraz s motivem kamenů. 100% kvalita tisku, odolný povrch bez nutnosti chránit sklem. Prodává se včetně dřevěných rámečků. Rozměry: 3x - 35 x 10 cm

EVK Eiffelova věž obraz 3 díly

EVK Eiffelova věž obraz 3 díly

Trídílný obraz s motivem Eiffelovy věže. 100% kvalita tisku, odolný povrch bez nutnosti chránit sklem. Obraz má velmi moderní dřevěné rámy v hnědé barvě o šířce pouhých dvou milimetrů díky kterým vypadají obrazy velmi moderně. Rozměry:1x - 50 x 30 cm, 2x - 50 x 20 cm

Shopnisi Samolepka na zeď SVÍTICÍ Vlk

Shopnisi Samolepka na zeď SVÍTICÍ Vlk

Svíticí neboli fosforeskující samolepky na stěnu jsou velice oblíbenou bytovou dekorací. Ve tmě nabízí zajímavý designový prvek. Kvalitní svíticí samolepící dekorace nejen na zeď - vydrží svítit celou noc. Samolepka má průměr 40 cm. V případě, že budete chtít jiný průměr, napište nám, a my vám pošleme novou cenu. Samolepka je vyrobena k kvalitní fotoluminescenční samolepicí fólie s dlouhodobým dosvitem. Luminiscence: po 10 min. - 400 mcd/m2, po 60 min. - 50 mcd/m2 Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po nalepení na podklad (zeď, sklo, auto,...), je jejím pozadím právě »

Anděl Přerov Okenní fólie pruh Ledové květy, rampouchy s duhovými glitry set

Anděl Přerov Okenní fólie pruh Ledové květy, rampouchy s duhovými glitry set

Vánoční dekorační okenní fólie pruh ledové květy, rampouchy s duhovými glitry. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 64x15cm Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní fólie:

EVK vlčí máky obrazový set

EVK vlčí máky obrazový set

Trídílný obraz s motivem vlčích máků. 100% kvalita tisku, odolný povrch bez nutnosti chránit sklem. Prodává se včetně dřevěných rámů. Rozměry: 3x - 30 x 30 cm

Anděl Přerov Okenní fólie Lesík pruh

Anděl Přerov Okenní fólie Lesík pruh

Vánoční dekorační okenní fólie (pruhy) s bílým potiskem - Lesík. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 50 x 14 cm.  Ukázka detailu okenní fólie:

Anděl Přerov Okenní fólie Ledové vločky se stříbrnými glitry

Anděl Přerov Okenní fólie Ledové vločky se stříbrnými glitry

Vánoční dekorační okenní fólie Ledové vločky se stříbrnými glitry - SET. Rozměr jednoho archu: 42x30cm Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.   Ukázka detailu okenní fólie:

Anděl Přerov Okenní fólie rohová s duhovými glitry

Anděl Přerov Okenní fólie rohová s duhovými glitry

Vánoční dekorační okenní fólie rohová s duhovými glitry. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 42x30cm Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.   Ukázka detailu okenní fólie:

Shopnisi Samolepka na zeď Mořská panna

Shopnisi Samolepka na zeď Mořská panna

Samolepící dekorace Mořská panna Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Anděl Přerov Okenní fólie se stříbrnými glitry modrá set

Anděl Přerov Okenní fólie se stříbrnými glitry modrá set

Vánoční dekorační okenní fólie modrá se stříbrnými glitry - SET. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 42x30cm Prodáváme v setu 4 archů. Cena za celý set.  Ukázka detailu okenní fólie:

EVK koloseum obraz

EVK koloseum obraz

Nádherný velký obraz s motivem Kolosea. 100% kvalita tisku, odolný povrch bez nutnosti chránit sklem. Obraz je umístěn v úzkém, hnědém, dřevěném rámu a vypadá tak velmi moderně. Rozměr: 100 cm x 70 cm nádherný obraz Koloseum velikost  100x70cm   super tisk  snadná údržba obraz je umístěn v tmavě hnědém dřevěném rámu

Shopnisi Samolepka na zeď SVÍTICÍ Mráčky s hvězdami

Shopnisi Samolepka na zeď SVÍTICÍ Mráčky s hvězdami

Svíticí neboli fosforeskující samolepky na stěnu jsou velice oblíbenou bytovou dekorací. Ve tmě nabízí zajímavý designový prvek. Kvalitní svíticí samolepící dekorace nejen na zeď - vydrží svítit celou noc. Sada obsahuje 3 mráčky s provázky o výšce 40 cm, 30 cm a 20 cm a 10 hvězdiček. Samolepka je vyrobena k kvalitní fotoluminescenční samolepicí fólie s dlouhodobým dosvitem. Luminiscence: po 10 min. - 400 mcd/m2, po 60 min. - 50 mcd/m2 Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z podkladového papíru odstraněna, tudíž po nalepení na podklad (zeď, sklo, auto,...), je jejím pozadím právě onen podklad. U větších, či »

Bellatex Sedák Adéla Patchwork červená

Bellatex Sedák Adéla Patchwork červená

Skvělý doplněk pro to nejpohodlnější sezení na židli. Sedák je jak praktický, tak dekorační doplněk. Můžete ho použít jak v jídelně, tak třeba k posezení na zahradě při letních grilovačkách. Sedák je opatřen tkaničkami k pohodlnému přichycení k židli.

Anděl Přerov Room Decor červená kytara

Anděl Přerov Room Decor červená kytara

Samolepka Room Decor červená kytara, 69x32cm Vhodné na stěny, okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! NÁVOD: Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a umístěte ji na zvolenou suchou a čistou plochu. Vyhlaďte od středu ke krajům. Cena za kus.

Anděl Přerov Okenní fólie Strašáci

Anděl Přerov Okenní fólie Strašáci

Transparentní dekorační fólie na sklo. Elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, vhodná k dekoraci oken, na kachličky, chladničku a další hladké plochy. Fólie je průhledná, neobsahuje žádné lepidlo, na skle drží pouze elektrostaticky, takže je možné ji libovolně, opakovaně přemísťovat z místa na místo, či z okna na okno. Rozměr jednoho archu: 30x20cm. Set obsahuje: 2 archy Cena za 1 set (2 archy).  Ukázka detailu okenní dekorace: Fólie na okna strašáci 27x20cm Vytvoří Vám kouzelnou atmosféru domova. Fólie neobsahuje lepidlo, jednoduše elektrostaticky přilne na čistém okně, zrcadle apod. Snadno se sloupne a dá se »

Anděl Přerov Samolepky na zeď 3 květy s listy

Anděl Přerov Samolepky na zeď 3 květy s listy

Pokojová dekorace květy s listy. Set obsahuje: 2 archy Velikost archu: 52x35cm Vhodná na stěny, dveře, také okna, zrcadla, kachličky a jiné hladké plochy! Úžasná rychlá proměna obývacího nebo dětského pokoje, kuchyně, ložnice, chodby, koupelny apod. Snadná aplikace. Cena za set. Samolepky na zeď motýli se stříbrnými glitrovými puntíky 60 x 32 cm

WoodWick Vonná svíčka Woodwick Rybíz 85 g

WoodWick Vonná svíčka Woodwick Rybíz 85 g

WoodWick Vonná svíčka Woodwick Rybíz 85 g. Vytvořte si doma oázu klidu a harmonie a po dlouhém namáhavém dni si dopřejte osvěžení ve společnosti kouzelné vůně! Osvěžující koktejl vůní sladkého rybízu a šťavnaté mandarinky vás okamžitě nabije energií letního dne, elegantní tvary čirého ručně foukaného skla zase potěší vaše oko. Designově propracovaná svíčka je chráněna stylovým dřevěným víčkem, které zabraňuje vyprchávání vůně a navíc poslouží jako praktický podstavec pod svíčku během jejího používání. Unikátní dřevěný knot září jasným plamenem a zajišťuje rychlejší uvolňování delikátní vůně. Zapálený knot navíc věrně »

Shopnisi Samolepka na zeď Lev hlava

Shopnisi Samolepka na zeď Lev hlava

Samolepící dekorace nejen na zeď. Barva: vyberte v roletce Rozměr: navolte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »

Shopnisi Samolepka na zeď Traktor

Shopnisi Samolepka na zeď Traktor

Samolepící dekorace nejen na zeď. Barva: vyberte v roletce Rozměr: vyberte v roletce Pokud si budete přát nějaké změny v rozměru, napište nám je do poznámky v objednávce. Samolepka na stěnu je velice oblíbenou bytovou dekorací. Nabízí zajímavý designový prvek, ať již v domácnosti, kanceláří či komerčních prostorech. Vyzdobte si i vy svůj pokoj, vypadají opravdu úžasně. Tato samolepka se vyrábí z pevné matné fólie, ze které jsou písmena tudíž celé texty vyřezány. Pozadí za textem tvoří vaše barva stěny. Samolepka je vyrobena k kvalitní vinylové samolepicí fólie. Motiv je z fólie vyřezán a přebytečná fólie je z »


1 2 3 4 542 43 44

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Bytové dekorace - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Bytové dekorace - slevy, akce a výprodej značkového zboží.